4 nolu reklam Sol Sabit bilal akbak
7 NOĞLU REKLAM Sağ Sabit ÖZDEMİROĞLU
 • Dolar döviz kuru 6.8560
 • Euro döviz kuru 7.8209

CHP Ilgaz ilçe başkanlığında Görev Değişikliği

Cumhuriyet Halk Partisi Ilgaz’da 37. İlçe Kongresini yaptı

CHP Ilgaz ilçe başkanlığında Görev Değişikliği

İlçemizde faaliyet gösteren partilerden Cumhuriyet Halk Partisi, Ilgaz’da 37. ilçe Kongresini yaptı. Kongre, ilçe başkanı Muharrem LAFÇI, parti üyeleri ve halkın katılımıyla, partiye ait İş Bankası 2. Kattaki yeni ilçe binasında gerçekleşti.

Seçim öncesinde söz alan ilçe başkanı Muharrem LAFCI kongrenin açılış konuşmasını yaptı ve şunları söyledi:

“ Bilindiği gibi ilçemiz Ilgaz Türkiye’de adını duyurmuş, ressamların tuvallerinin baş figürü, ilkokul sıralarındaki müzik derslerimizin değişmez ezgileri olan koca bir mirası ve Anadolu’nun eski çağlardan günümüze gelen köklü tarihiyle ülkemizin hafızalarına kazınmış, Anadolu’da değişime ve dönüşüme açık; fakat olumsuz örneklerden korunmuş ve hepimizin kalbinde taht kurmuştur. Şirin ilçemizin sevdalısı olan bizler ortak amaç ve daha güzeli yakalama gayesiyle hep birlikte hareket etme kararlılığındayız. İlçemize ait kaybolmuş veya kaybolmaya yüz tutmuş maddi ve manevi değerlerin yaşatılması için ilçemizde ortak bir farkındalık başlatmak adına Cumhuriyet Halk Partisi olarak Ilgaz için önemli bir adım atıyoruz.  Ilgaz’ın sorunlarını, Ilgaz’ı, Ilgazlıyı ve her bir köşesini itinayla analiz ve değerlendirme süreçlerinden geçirip halkın isteğini ve görüşlerini bilimsel, akademik potayla bir araya getirerek yeni bir anlayış oluşturmak için çalışmalarımıza başlıyoruz.

Öncelikli olarak ilçemizi bir mihenk taşı olarak görüyor kendini diğer ilçeler ve bölgemiz daha sonra da ülkemiz nezdinde hak ettiği yere gelmesi için stratejimizi ortaya koyuyoruz. Halkımıza onları anlayan, sorunlarına çözüm olabilecek bir bakış açısıyla yaklaşıyor, strateji ve zamana yayılmış bir anlayışla gelişim sürecini başlatıyoruz.

Cumhuriyet Halk Partisi olarak biz fırtınanın şiddetini görünce denizden vazgeçmeyen martı misali, mutluluğu bilakis başkalarının mutsuzluğunda aramayan ve ilçemizdeki vatandaşların tamamının mutluluğunu hedef alan,  elimiz açık, gönlümüz açık, soframız açık, ayıpları örten, sırları tutan, öfkeleri yutan bir anlayışla geliyoruz.

 Tembelliğin hür insanı esir yaptığının bilincinde olduğumuzdan, önce kendimiz sonra da mensup olduğumuz Ilgaz halkı ve nihayetinde ülkemiz için ve milletimizle beraber olarak çalışmak azminde olduğumuzu bir kez daha vurguluyoruz. Hayatımız süresince gerçekten harcadığımız tek kaynağın zaman olduğunu, bunun dışındaki her şeyin alt başlıklardan ibaret olduğu anlayışından hareketle zamanımızı boşa geçirmeyeceğimizi de bir kez daha açık zihinlere hatırlatıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerimle bir kez daha Ilgaz’ın ve mensubu olduğum Cumhuriyet Halk Partisinin her zaman hizmetinde olduğumu ve bundan sonra da olacağımı, kişi ve kurum ayırmaksızın ilçemiz için doğru olanları sizlerin desteği ve istişaresi ile yapacağıma olan inancım tamdır.

 37. Olağan kongremize katılan, farklı görüş ve düşünceleriyle Cumhuriyet Halk Partisinin toplumsal anlayışına uygun bir seçim süreci geçirmemizi sağlayan Ilgaz’da Cumhuriyet Halk Partisinin değerli üyeleri çalışma arkadaşlarıma ve her daim fikirleriyle partimize ve Ilgaz’a değer katmış tüm hemşerilerimize teşekkür ederim. “

 

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

ILGAZ İLÇESİ YÖNETİM KURULU ASİL YEDEK VE İL DELEGE LİSTESİ

 

 

ASİL ÜYELER                                                   YEDEK ÜYELER

 1.    Muharrem LAFCI                                     1. Yavuz ÇETİNKAYA
 2.    Hüseyin AÇIKALIN                                   2. Yüksel TIKIR
 3.    Kadir ÇAVDAR                                          3. Mehmet AVCI
 4.    Mehmet SARAÇ                                       4. Ahmet BÜYÜKORAL
 5.    Şükrü YEŞİL                                               5. Ahmet GÜRLEYEN
 6.    Mehmet TİNGİR                                       6. Kamil ÇOBANOĞLU
 7.    Güner DEMİRKIRAN                                7. Hayri EFE
 8.    Serkan AKBIYIK                                        8. Tekin KAYA
 9.    Ali KAYILI
 10.    Ali KARAKUŞ
 11.    İbrahim LAFCI

 

                                İL DELEGELERİ

 1. Muharrem LAFCI
 2. Kamil KAYILI
 3. Kadir ÇAVDAR
 4. Mehmet AVCI
 5. Mehmet SARAÇ


Editör: Alirıza İpek

HABERE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.